W Poznaniu znalezienie miejsca na magazyn nie jest prostą rzeczą, lecz dzięki temu artykułowi nie będziecie mieli problemów

Powierzchnie magazynowe Kangu Self Storage w Poznaniu usytuowane są przy ulicy Ożarowskiej 42,to najbliższy obiekt do przechowywania na południowej stronie Poznania.

Nasze jednostki magazynowe do wynajęcia w Poznaniu zapewniają bezpieczne miejsca do samodzielnego przechowywania dla domów i firm. Zapewniamy 24 godzinny dostęp do magazynu, który jest w pełni zabezpieczony nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa.

Wraz z usługami magazynowania oferujemy szeroką gamę materiałów do pakowania. Dla Twojej wygody oferujemy wózki widłowe i windy towarowe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas przeglądania naszej strony internetowej, skontaktuj się z nami w każdej chwili.

Przechowywanie u nas jest jak posiadanie dodatkowego lokalu biznesowego za rogiem lub posiadanie dodatkowego pokoju na tyłach domu lub mieszkania.

Dysponujemy indywidualnymi pomieszczeniami magazynowymi do wynajęcia o powierzchni od 1 m² do 22 m². Wybierasz, który rozmiar magazynu najbardziej Ci odpowiada i na jak długo musisz go wynająć. Jeśli nagle potrzebujesz więcej miejsca (lub mniej miejsca), możesz zmienić rozmiar pokoju w dowolnym momencie.

Przechowuj sprzęt, dokumenty lub dodatkowe meble biurowe już od siedmiu dni lub tak długo, jak chcesz. Nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań ani skomplikowanych umów najmu.

Cenne wskazówki od Kangu Self Storage

Niezależnie od tego co chcesz u nas przechować, spakuj się i podróżuj ostrożnie. Upewnij się, że wszystkie pudełka są oznakowane i skoordynowane w celu ułatwienia identyfikacji. Spakuj cenne, delikatne lub małe przedmioty, takie jak ozdoby. Ale pamiętaj, aby przechowywać porcelanę i produkty łamliwe w mocnych kartonowych pudełkach, pakując dużo folii bąbelkowej lub luźnego wypełnienia. Nie używaj gazety, ponieważ atrament może zabrudzić rzeczy. Sprzedajemy całą gamę folii bąbelkowych i opakowań w naszym sklepie. Aby ułatwić podnoszenie, zawsze przechowuj cięższe przedmioty w mniejszych pudełkach. Dobrym tego przykładem są książki.

Staraj się unikać poruszania się w święta państwowe i piątki, ponieważ jest to najbardziej pracowity okres dla firm przeprowadzkowych. Połowa tygodnia poza szczytem zawsze zagwarantuje mniej stresujący i produktywny ruch.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here