Każdy kto kiedykolwiek myślał o założeniu własnego bloga lub sklepu internetowego, na pewno niejednokrotnie zetknął się z pojęciami takimi jak domena, hosting czy wordpress. Otóż pojęcia te nieodłącznie wiążą się z wymienionymi wyżej aktywnościami. Stanowią one podstawę posiadania własnej strony internetowej, na której możemy publikować różnego rodzaju treści. Warto więc wytłumaczyć, co oznaczają wymienione wyżej pojęcia.

Domena, to nic innego jak nazwa naszej strony internetowej. Koszt domeny to najczęściej wydatek rzędu kilkunastu złotych za rok. Bardzo często zdarza się, iż pierwszy rok korzystania z domeny jest rokiem testowym, przez co jest zupełnie bezpłatny.

Drugim pojęciem jest hosting, czyli serwer, na którym przechowywane są wszystkie dane naszej strony internetowej. Bez serwera nie ma fizycznej możliwości stworzenia działającej strony. Ostatnim zagadnieniem jest wordpress, czyli tak zwany system zarządzania treścią. WordPress pozwala na publikowanie wszelkiego rodzaju danych na stronie. Posiada on kilkadziesiąt wbudowanych wtyczek, które pozwalają na przykład na stworzenie sklepu internetowego. Widzimy zatem, że są to absolutnie podstawowe pojęcia dla każdego, kto myśli o własnej stronie internetowej.

Wybieramy hosting dla strony www

Warto zastanowić się zatem, gdzie kupić tani hosting dla strony www? Otóż bardzo ciekawym miejscem, w którym można nabyć taką usługę jest hosting wordpress z kru.pl. Firma kru oferuje serwery w naprawdę przystępnych cenach, zaczynających się już od 9.89 zł. Hosting dla strony na wordpressie w kru.pl to niesamowicie komfortowe rozwiązanie dla każdego, kto marzy o prowadzeniu własnego bloga lub sklepu internetowego.

Serwery kru są bardzo szybkie oraz pozwalają na przechowywanie naprawdę dużej ilości danych, co jest niezwykle ważne podczas zakładania własnej strony internetowej. Hosting wyposażony w system wordpress umożliwia swobodne zarządzanie treścią osobom, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z zakładaniem stron internetowych. Warto skorzystać z usług kru.pl, szczególnie kiedy dopiero zaczynamy swoją przygodę z prowadzeniem bloga lub sklepu internetowego.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here