Leasing kojarzony jest z firmą, działalnością, dobrze prosperującym przedsiębiorstwem. Czy osoba prywatna ma możliwość podjęcia umowy leasingowej? Czy jest skazana wyłącznie na kredyt czy pożyczkę?

Leasing konsumencki samochodu to dla wielu wciąż zagadka. Czy osoba prywatna może być leasingobiorcą? Odpowiedź brzmi – tak. Mimo że leasing samochodowy dla firm jest sprawą oczywistą to możliwość zakupu samochodu poprzez leasing przez osoby prywatne nie jest już taką oczywistością. A szkoda. Jest to ciekawa i atrakcyjna alternatywa dla kredytu czy pożyczek, nie mówiąc już o zakupie samochodu za gotówkę.

Dlaczego leasing?

Zakup samochodu to nie lada wydatek. Nowy pojazd to zawsze wydarzenie i decyzja poprzedzona wielomiesięcznymi rozterkami i przemyśleniami. Kupując auto na własność wyszukujemy informacji o markach. Które sprawdzą się lepiej, które są bardziej wydajne, które posłużą nam na dłużej. Gdy myślimy o zakupie samochodu jesteśmy zmuszeni myśleć o przyszłości, o której – nie ma co się oszukiwać – nie mamy zielonego pojęcia.

Samochód to tylko sprzęt. Drogi, ale mimo wszystko jest to wyłącznie maszyna, która ma nam służyć, ale oczywiście też musi nam się podobać. Co do zakupu auta i mężczyźni, jak i kobiety – jesteśmy zgodni. Auto ma nas reprezentować. Na inne walory będą zwracali uwagę mężczyźni, na inne kobiety – to jasne. Dlatego właśnie leasing będzie lepszą opcją. Nie musisz skazywać się na długoletnie przywiązanie do jednego sprzętu. Możesz wydzierżawić, wynająć pojazd, a po spłacie rat leasingowych zdecydować czy wykupić samochód za symboliczną złotówkę, czy może zastanowić się nad nowszym modelem. Podaruj sobie tę swobodę. Z umową leasingową – stać Cię na to.

Kalkulator leasingowy

Jeśli pierwszy raz zacząłeś w ogóle zastanawiać się nad wzięciem samochodu w leasing to zakładamy, że comiesięczna rata może być dla ciebie abstrakcją. Odwiedzając stronę cls.pl w szybki i łatwy sposób możesz obliczyć z jaką kwotą będziesz musiał się zmierzyć. Kalkulator leasingowy jest stworzony tak, aby wpisując najbardziej podstawowe dane dotyczące pojazdu i uiszczanych kwot – poznać potencjalną ratę. Kalkulator ma charakter orientacyjny, ale daje dość dokładne wyniki umożliwiające ci podjecie odpowiedniej decyzji. Nie zwlekaj.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here