Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo przydatny jest portfel. To w nim przechowujemy swoje oszczędności, za które kupimy jedzenie, ubranie i inne rzeczy. Tutaj jest nasza karta kredytowa, zdjęcia ukochanych osób czy jakieś karty i inne drobiazgi, które są dla nas w pewien sposób ważne. W każdym razie tak się przedstawia sprawa, gdy chodzi o realne portfele. A jakie są najlepsze portfele bitcoin?

Może najlepiej będzie zacząć od początku. W końcu nie wszyscy muszą wiedzieć, czym jest ten cały bitcoin. Sama nazwa na pewno każdemu z nas obiła się przynajmniej raz o uszy, ale to nie oznacza od razu, że wszystko wiemy na ten temat. Mówiąc najkrócej, jest to elektroniczna waluta, która w swoim czasie zapanowała nad rynkiem. Brzmi ciekawie i warto się temu o wiele bardziej przyjrzeć. Jednak na razie spójrzmy na najlepszy portfel bitcoin. Chcemy przecież gdzieś te monety przechowywać. A chociaż nie mamy ich fizycznie, to mimo to warto byłoby mieć właśnie jakiś portfel czy coś w ten deseń, ponieważ wtedy będzie to o wiele prostsze.

W każdym razie jak widać na pewno nam się on przyda. W takim razie przejrzyjmy, jakie mamy możliwości. A jest ich całkiem sporo. Można niemal rzec, że każdego dnia otrzymujemy nowy ciekawy portfel, który może zagarnąć dla siebie i wykorzystywać podczas swoich transakcji. Jednak trzeba przyznać, że nie każdy jest bezpieczny. Jeśli porównamy go do rzeczywistego portfela, to można powiedzieć, że niektóre mają dziury, inne niemal rozwalają się w rękach. Nie chcielibyśmy przechowywać swoich oszczędności w takim portfelu. O tym jestem przekonany. Jednak powstał też portfel Ledger Nano (więcej o nim w tym miejscu). A to już zupełnie inna historia. Bezpieczny, dostosowany do potrzeb klientów, a do tego wciąż się rozwija, więc możemy liczyć na nowe, dodatkowe funkcje, które na pewno nas zadowolą i sprawią, że coraz chętniej będziemy z niego korzystać. W takim razie powinniśmy go przynajmniej przetestować. Sądzę, że na nim raczej się nie zawiedziemy. W końcu to wspaniały portfel bitcoin.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here