Dzisiejszy rynek zawodowy nie należy do najłatwiejszych. Powstają nowe zawody, które otwierają nowe możliwości młodym osobom rozpoczynającym swoją karierę. Często jednak taka sytuacja generuje konieczność wcześniejszego wyboru swojej życiowej ścieżki. Już na etapie liceum warto pomyśleć o profilu klasy, gdzie Twoje dziecko, wkraczające w dorosłość będzie mogło rozwijać swoje pasje, zainteresowania. Dobrym wyborem jest prywatne liceum – z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Przyjrzyj się bliżej propozycji: Liceum Ogólnokształcącym Umiejętności Twórczych w Łodzi. To idealny start na ścieżce w kierunku dobrego zawodu Twojego dziecka.

Liceum prywatne w Łodzi – droga do rozwoju, zawodu i satysfakcjonującej pracy

Warto pomyśleć o przyszłości Twojego dziecka już dziś. W naszym liceum kształcimy w klasach o kilku profilach:

● ekonomiczna,
Ekonomia to kierunek bardzo przyszłościowy. Księgowość, praca w finansach, kadrach firmowych. Może być satysfakcjonująca i oczywiście dobrze płatna. Poznaj podstawy rachunkowości, ekonomii, skorzystaj z dodatkowych zajęć z matematyki.
● medyczna
Medycyna i zawód lekarza to przestrzeń trudna, ale wiążąca się z zaufaniem społecznym. Podstawy, aby dobrze poradzić sobie na studiach medycznych to oczywiście chemia i biologia. Warto pomyśleć o przyszłości w branży medycznej i ratować ludzkie życie.
● matematyczno-fizyczna
Świat fizyki jest niezwykle ciekawy. Praca naukowa powinna być wykonywana z pasją i zaangażowaniem. Wejdź pewnie w świat badań naukowych – poznając najbardziej inspirujące dziedziny fizyki i matematyki od podstaw.
● dziennikarska
Jeśli Twoje dziecko ma “smykałkę” do dziennikarstwa pomyśl już teraz o naszym liceum i profilu dziennikarskim. Więcej zajęć z języka polskiego – warsztaty teatralne, medialne i filmowe sprawią, że Twoje dziecko pokocha świat mediów i będzie chciało w nim zostać.

Prywatne liceum w Łodzi – postaw na rozwój językowy

Warto wybrać prywatne liceum w Łodzi i korzystać z rozszerzonej nauki języka obcego. U nas możesz wybrać między innymi:
● francuski,
● włoski,
● niemiecki.

Nauka języków obcych i w późniejszym czasie znajomość języka daje lepsze szansę na rynku pracy:
● więcej kontrahentów, więcej podpisywanych kontraktów,
● praca w międzynarodowym środowisku,
● wysokie zarobki,
● prestiż zawodowy.

Nie czekaj – zapisz już dziś swoje dziecko do prywatnego Liceum Ogólnokształcącego umiejętności Twórczych i zadbaj o jego rozwój! 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here