Brak gotówki można uzupełnić na kilka sposobów. Można znaleźć dodatkową pracę po godzinach, zaciągnąć pożyczkę lub poprosić szefa o podwyżkę. Jeśli jednak sporo czasu spędzamy po pracy w mieszkaniu warto zainteresować się tematem jak dorobić w domu. Czas spędzany po pracy można zagospodarować i zarobić dodatkową gotówkę do budżetu domowego.

Jak dorobić w domu – Kilka sprawdzonych sposobów

Sklep internetowy

Ciekawym sposobem na zarobienie pieniędzy jest otwarcie własnego sklepu internetowego. Nie chodzi tu o sklep posiadający ogromny magazyn z produktami i kilkoma pracownikami. Może nie na początek. Najpierw zainteresujmy się sklepem oparty o model sprzedaży nazywany dropshippingiem. Polega to na tym, że podpisujemy umowę z hurtownią która w naszym imieniu wysyła towar do klientów. Klient kupuje towar poprzez naszą stronę internetową a naszym zadaniem jest przekazanie tego zamówienia do hurtowni. Hurtownia wysyła towar do klienta a naszym zyskiem jest różnica ceny w naszym sklepie i ceny ustalonej przez hurtownię.

Kryptowaluty

Jest to modny ostatnio sposób na zarobek. Polega on na kupnie i sprzedaży kryptowalut na rożnego rodzaju giełdach. Rożnica między ceną sprzedaży i kupna to nasz zysk. Odejmując oczywiście prowizję jaką pobierze giełda. Podobnie można zarabiać na tradycyjnych walutach jednak w ich przypadku wahania kursów nie są aż tak duże jak w przypadku kryptowalut. Kryptowlauty potrafią w miesiąc stracić lub zyskać na wartości nawet 100% i nie jest to jakieś wielkie wydarzenie na rynku. Wzrost wartości na przykład dolara o 100% sprawił by niemałe zamieszanie na rynku finansowym.

Wypełnianie ankiet

Popularnym sposobem na zarobienie dodatkowej gotówki w domu jest zarabianie poprzez płatne wypełnianie ankiet. Praca ta polega tym, że rejestrując się w danym serwisie podajemy swoje zainteresowania, preferencje, płeć i miejsce zamieszkania. Na tej podstawie przesyłane nam są ankiety dotyczące różnych produktów czy też preferencji zakupowych. Takie badanie rynku jest bardzo przydatne dla producentów. Za każdą wypełnioną ankietę dostajemy wynagrodzenie na nasze wirtualne konto a po uzbieraniu określonej w umowie kwoty całość przelewana jest na nasze konto bankowe.

Programy partnerskie

Wiele sklepów internetowych prowadzi własne programy partnerskie. Zapisując się do takiego programu możemy reklamować ich produkty w wielu miejscach w internecie. Korzystając ze specjalnego linku możemy proponować dane produkty internautom na różnego rodzaju blogach lub forach internetowych. Również Facebook jest ostatnio świetnym miejscem na prowadzenie tego typu kampanii. Jeśli klient to kliknięciu w nasz link dokona zakupu w sklepie dostaniemy wynagrodzenie wynoszące kilka procent od tego zakupu. Sposób jest opłacalny w przypadku promocji drogich produktów z wysoką marżą.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here